Dostawy sklep wszystkodomagazynu.pl

Szanowni Państwo


Informujemy, że bez względu na panującą obecnie sytuację administracyjno-gospodarczą w Polsce sklep WszystkoDoMagazynu.pl działa bez jakichkolwiek zakłóceń z poszanowaniem zdrowia jego pracowników i partnerów, a przede wszystkim potrzeb jego klientów.
Dostawy oferowanych przez nas produktów realizujemy z wykorzystaniem dużych firm kurierskich i spedycyjnych takich jak DBSchenker, DHL, UPS, które posiadają wysoce rozwiniętą sieć komunikacji i dystrybucji. Firmy te dysponują wewnętrznymi procedurami pozwalającymi na przejęcie obowiązków realizowanej dostawy, nawet w przypadku zamknięcia jednej z jej komórek.
Na bieżąco monitorujemy dostępność oferowanych przez nas produktów od naszych dostawców. Aktualne statusy ich dostępności każdorazowo prezentowane są na stronie produktowej pod jego ceną.
W przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych pozostajemy w stałym kontakcie emailowym i telefonicznym z naszymi klientami. Wszelkie procedury realizacji zakupów, dostaw, reklamacji są opisane i ogólnie dostępne na stronie naszego regulaminu sklepowego – Regulamin

Z poważaniem


Zespół sklepu internetowego


WszystkoDoMagazynu.pl