O nas - Darlog - wszystkodomagazynu.pl

Sklep internetowy wdm24.pl jest marką należącą do firmy Darlog Sp. z o.o. Sp. k. Działalność handlowa sklepu internetowego jest tylko namiastką zakresu prac, jakie prowadzimy. Darlog obsługuje w sposób kompleksowy klientów branży logistycznej. Oferujemy im rozwiązania wynikające z ich potrzeb i planów, pomagamy rozwiązywać problemy w magazynie. Począwszy od etapu projektowego, kończąc na dostarczeniu wyposażenia magazynu. Analizujemy działanie, reorganizujemy istniejące i tworzymy nowe obiekty magazynowe. Główny nacisk kładziemy na funkcjonalność magazynu i jego bezpieczeństwo.

Nasz zespół tworzy grupa ekspertów, która gwarantuje rzetelne rozwiązania i optymalizacje generujące mierzalne oszczędności dla klienta. Za tym wszystkim stoi ponad 20 lat doświadczenia w branży.

Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest połączenie teorii i praktyki, dlatego bierzemy udział w projektach Unii Europejskiej, współpracowaliśmy z Wyższą Szkołą Logistyki, prowadzimy wykłady na studiach podyplomowych w katedrze Transportu i Logistyki na Uniwersytecie Ekonomicznym. Śledzimy bieżące i powstające trendy w branży, by zawsze oferować najnowocześniejsze i ekonomicznie optymalne rozwiązania.

Jednym z naszych priorytetów jest bezpieczeństwo pracowników i towaru klienta. Wykonujemy eksperckie przeglądy instalacji regałowych, a także wyposażamy magazyny w rozwiązania i akcesoria poprawiające bezpieczeństwo w magazynie. Swoim doświadczeniem dzielimy się przy okazji prowadzenia szkoleń z zakresu obsługi i eksploatacji regałów magazynowych.
Zajmujemy się serwisem regałów - ich naprawą, kontrolą techniczną i przenoszeniem w ramach przeprowadzek wewnątrz i między firmowych.
Nasz dział handlowy oferuje dodatkowo różnego typu wyposażenie magazynów - od regałów poprzez antresole, wózki widłowe, wszelkie akcesoria regałowe po etykiety, oznakowanie magazynu i wyposażenie biurowe.