Specjalistyczne maty są ważnym elementem bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych, na halach widowiskowych, tam gdzie pracujemy z dużą ilością sprzętu, a więc i z okablowaniem, miejscach, gdzie do czynienia mamy z cieczami różnego rodzaju i pojawia się ryzyko poślizgnięcia. Nie możemy zapominać o dezynfekcji w miejscach takich jak szpitale czy laboratoria. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej produktów (mat) poprawiających bezpieczeństwo.

Disenfectant Mat System – czyli jak poradzić sobie z bakteriami, wirusami i drobnoustrojami.

System mat Desinfectant, składający się z dwóch mat, ma na celu zapewnienie maksymalnej czystości podłogi, jak to się dzieje, że z pozoru zwykłą matą zapewnia wysoki poziom czystości obuwia? Zastosowanie roztworu dezynfekującego powoduje zabicie bakterii, drobnoustrojów, wirusów i ograniczenie potencjalnie szkodliwych infekcji, które mogą dostać się do wewnątrz obszaru na podeszwie buta.

 

 

Budowa maty – sukuteczna dezynfekcji obuwia

Wpust dezynfekcyjny wykonany jest z gumowej pianki, tworząc wytłoczenie w postaci zbiornika, który utrzymuje płyn na miejscu, zapewniając równomierne pokrycie podeszwy buta środkiem dezynfekującym.
Drugim etapem skutecznej dezynfekcji obuwia i przemieszczania się między strefami jest mata osuszająca. To profesjonalny produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów, nadający się do prania. Na nylonowej macie wejściowej możemy wykonać dowolny nadruk. Mata wejściowa z zestawu Disenfectant, zaprojektowana jest tak, aby szybko i skutecznie wchłaniać nadmiar wilgoci podczas przejścia przez nią.

Taki zestaw tworzy bardzo skuteczny system ochrony podłogi przed szkodliwymi bakteriami, wirusami i zanieczyszczeniami.

Sticky Mat – zwiększ ochronę antybakteryjną i antyskażeniową w pomieszczeniach.

Mata Sticky Mat to produkt, który idealnie sprawdzi się przy usuwaniu kurzu, pyłu i wszelkich najdrobniejszych zanieczyszczeń, z którymi tradycyjne maty sobie nie radzą.

Mata Kleen-Sticky ma specyficzną budowę, ale jest to niezbędne, by w spełniała swoją rolę. To 30 łatwo usuwalnych warstw, wyłapujących zanieczyszczenia. Łatwe w użyciu maty zatrzymują nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z butów czy kół wózków, szczególnie w obszarach wymagających wysokich standardów higienicznych, a przy dzisiejszych standardach i sytuacji pandemii, ma to ogromne znaczenie. Przeznaczone są w szczególności do użytku przy wejściach na oddziały szpitalne, do sal operacyjnych, laboratoriów, oddziałów intensywnej terapii, a także przemyśle biologicznym i nuklearnym, gdzie zachowanie szczególnych warunków higienicznych jest priorytetem.

Kleen-Sticky Mat Frames to modyfikacja tradycyjnej Sticky Mat, obramowanie maty, tzw. boarder w prosty i szybki sposób ułatwia przesunięcie maty, a także wpływa na utrzymanie podłogi w czystości. Kleen-Sticky Mat Frame jest wykonana z antypoślizgowej gumy nitrylowej, a niski profil jej brzegów umożliwia ruch wózków i zmniejsza ryzyko potknięcia.

Mata antywirusowa antybakteryjna

Profile ochronne, zabezpieczenia narożników i powierzchni

Narożnik, niskie zejście do piwnicy lub na poddasze, ostra krawędź, bez odpowiedniego zabezpieczenia spotkanie z taką przeszkoda może się źle skończyć. Profile ostrzegawcze i ochronne pochłaniają siłę uderzenia oraz zapeniają odpowiednie, dobrze widoczne oznakowanie miejsc potencjalnie niebezpiecznych.

Dobry serwis dla automatyki

Ostatnie miesiące to ogromne zmiany we wszystkich obszarach gospodarki i życia. Niektóre biznesy poniosły ogromne straty, których albo nie odrobią, albo będzie to bardzo długi i trudny proces. Są też branże, które zyskały. Dla branży logistycznej wydarzenia ostatnich miesięcy były bodźcem do zmian. Do przyspieszenia procesów związanych z rozwojem i zmianami przyczynił się sektor e-commerce. Ostatni rok to duże obciążenie dla sprzedaży elektronicznej, wiele firm zmuszonych zostało do przeniesienia swoich działań do sieci.  Tak duże zapotrzebowanie na sprawne działania i obsługę e-commerce oraz wymagania klientów sprawiają, że znaczenie automatyki w logistyce jest coraz większe. Rok 2020 pokazał, że eliminacja pracownika, wyłączenie zespołu przez czynnik zewnętrzny (jakim jest pandemia), a więc nie jednej osoby, lecz często całej zmiany, brak możliwości zastąpienia ludzi.

Magazynowe pojemniki z tworzywa

Pojemniki magazynowe sprawdzą się przy segregacji drobnych elementów warsztatowych, zachowania porządku, ułatwiają organizację. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki magazynowe w różnych wymiarach i kolorach, a także dopasowane regały stojące, wiszące i jezdne.

Transport w magazynie - innowacyjne rozwiązania

Przyszłość magazynów to automatyka,  a częścią tego procesu są wózki AGV. Trudno wyobrazić sobie dzisiejszy świat bez elektroniki, automatyki, świat bez robotów. System AGV to automatyzacja, łącząca trzy elementy: produkcję, składowanie i dystrybucję. Chociaż automatyka w magazynie nie jest małą inwestycją, profity jakie można osiągnąć, warte są tej ceny.