Specjalistyczne maty są ważnym elementem bezpieczeństwa w zakładach produkcyjnych, na halach widowiskowych, tam gdzie pracujemy z dużą ilością sprzętu, a więc i z okablowaniem, miejscach, gdzie do czynienia mamy z cieczami różnego rodzaju i pojawia się ryzyko poślizgnięcia. Nie możemy zapominać o dezynfekcji w miejscach takich jak szpitale czy laboratoria. Dlatego na rynku pojawia się coraz więcej produktów (mat) poprawiających bezpieczeństwo.

Disenfectant Mat System – czyli jak poradzić sobie z bakteriami, wirusami i drobnoustrojami.

System mat Desinfectant, składający się z dwóch mat, ma na celu zapewnienie maksymalnej czystości podłogi, jak to się dzieje, że z pozoru zwykłą matą zapewnia wysoki poziom czystości obuwia? Zastosowanie roztworu dezynfekującego powoduje zabicie bakterii, drobnoustrojów, wirusów i ograniczenie potencjalnie szkodliwych infekcji, które mogą dostać się do wewnątrz obszaru na podeszwie buta.

 

 

Budowa maty – sukuteczna dezynfekcji obuwia

Wpust dezynfekcyjny wykonany jest z gumowej pianki, tworząc wytłoczenie w postaci zbiornika, który utrzymuje płyn na miejscu, zapewniając równomierne pokrycie podeszwy buta środkiem dezynfekującym.
Drugim etapem skutecznej dezynfekcji obuwia i przemieszczania się między strefami jest mata osuszająca. To profesjonalny produkt, wykonany z wysokiej jakości materiałów, nadający się do prania. Na nylonowej macie wejściowej możemy wykonać dowolny nadruk. Mata wejściowa z zestawu Disenfectant, zaprojektowana jest tak, aby szybko i skutecznie wchłaniać nadmiar wilgoci podczas przejścia przez nią.

Taki zestaw tworzy bardzo skuteczny system ochrony podłogi przed szkodliwymi bakteriami, wirusami i zanieczyszczeniami.

Sticky Mat – zwiększ ochronę antybakteryjną i antyskażeniową w pomieszczeniach.

Mata Sticky Mat to produkt, który idealnie sprawdzi się przy usuwaniu kurzu, pyłu i wszelkich najdrobniejszych zanieczyszczeń, z którymi tradycyjne maty sobie nie radzą.

Mata Kleen-Sticky ma specyficzną budowę, ale jest to niezbędne, by w spełniała swoją rolę. To 30 łatwo usuwalnych warstw, wyłapujących zanieczyszczenia. Łatwe w użyciu maty zatrzymują nawet najdrobniejsze zanieczyszczenia z butów czy kół wózków, szczególnie w obszarach wymagających wysokich standardów higienicznych, a przy dzisiejszych standardach i sytuacji pandemii, ma to ogromne znaczenie. Przeznaczone są w szczególności do użytku przy wejściach na oddziały szpitalne, do sal operacyjnych, laboratoriów, oddziałów intensywnej terapii, a także przemyśle biologicznym i nuklearnym, gdzie zachowanie szczególnych warunków higienicznych jest priorytetem.

Kleen-Sticky Mat Frames to modyfikacja tradycyjnej Sticky Mat, obramowanie maty, tzw. boarder w prosty i szybki sposób ułatwia przesunięcie maty, a także wpływa na utrzymanie podłogi w czystości. Kleen-Sticky Mat Frame jest wykonana z antypoślizgowej gumy nitrylowej, a niski profil jej brzegów umożliwia ruch wózków i zmniejsza ryzyko potknięcia.

Mata antywirusowa antybakteryjna

Regały przesuwne — wykorzystanie powierzchni magazynu

Regały przesuwne — wykorzystanie powierzchni magazynu

Regały przesuwne to sposób na maksymalizację pojemności dla nowych, jak i tych już istniejących magazynów. Korytarze międzyregałowe w regałach przesuwnych, nie stanowią już ograniczenia. Konstrukcja regałów przesuwnych pozwala na rezygnacje z korytarzy międzyregałowych.

Logistyka, co jest ważne i czym się zajmuje?

Logistyka, co jest ważne i czym się zajmuje?

Logistyka - proces planowania, realizowania i kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców, materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta.