Regały półkowe mają zastosowanie w magazynach, zakładach produkcyjnych, urzędach i archiwach, Bibliotekach, księgarniach, warsztatach i salonach samochodowych, hurtowniach, jeśli odpowiednio dobrane to również w branży spożywczej.  
W ofercie sklepu internetowego oferujemy wysokiej jakości regały półkowe stalowe, w bardzo atrakcyjnej cenie. W zależności od sugerowanego obciążenia regały są skręcane lub montowane w systemie wtykowym. 

Regały do warsztatu, magazynu, archiwum. Wygodny i szybki montaż, duża wytrzymałość.

Przyzwoite regały półkowe to ceny zaczynające się od około 130 zł. Oczywiście można kupić tańsze, ale często idzie za tym niewielka nośność regału, chociaż doniczkę lub kilka książek ustawić można. Zakres nośności półek regałów to najczęściej 70 lub 90 kg, do około 500 kg. Warto zwrócić uwagę by w regałach o nośności półki od około 200 kg pojawiło się wzmocnienie. Dzięki temu będziesz miał pewność, że regał spełni swoją funkcję. Dodatkowo nie polecamy układania najcięższych przedmiotów na górnych półkach.
Modele regałów w całości wykonane z metalu to regał STEEL i HARD METAL. Jeden i drugi są skręcane, ale zauważyć można wyraźną różnicę między maksymalnym obciążeniem półek, a co za tym idzie także ceny. Jeden i drugi szczerze polecamy, dobre produkty za przyzwoitą cenę. Regał STEEL dostępny jest w jednym rozmiarze, wysokość 180 cm, szerokość 90 cm , głębokość regału to 40 cm, standardowo 5 półek, całość maks. Obciążenie 450 kg. Przy modelu HARD METAL dostępnych jest kilka wymiarów. 
Dostępne wysokości to 200cm, 220cm, i 240cm, 
szerokość 100cm, 
głębokość 50 cm, 
a opcje z półkami to 5 lub 6 . Oba modele regałów są skręcane.
Dalej pojawiają się regały z półkami z  płyty MDF.
W modelu PRIMO II konstrukcja jest wtykana, a półka wykonana ze wspomnianej płyty MDF. Do wyboru jest kilka głębokości i zawsze 5 półek. Maksymalne obciążenie regału PRIMO II to 500 kg, a więc mamy po 100 kg na półkę. 
STANDARD II i SOLID II to regały, które mają już wzmocnienia pod półkami,  nośność półki to 200 kg w obu przypadkach, różnica to sposób montażu. STANDARD II jest montowany na wtyk, a SOLID II skręcany. Opcji wysokości, szerokości i głębokości jest dość dużo, dla Standard zakres to :
wysokość: 180cm, 200cm i 220cm, 
szerokość 100cm, 110cm, 90cm, 
głębokość: 40cm, 45cm, 50 cm
Do wybory 5 lub 6 półek.
Model Solid to takie same wysokości i szerokości, ale głębokość 40cm już nie jest dostępna.
STRONG, STARK i HEAVY to regały do „zadań specjalnych”, ich nośność to odpowiednio 300, 350 i 400 kg na półkę. Dostępne wymiary nie odbiegają od poprzednich, różnica to ilość wzmocnień pod półkami, regał wciskany STARK ma ich aż 3, pod każdą półką.