Regały półkowe to najprostszy sposób na zagospodarowanie przestrzeni i stworzenie miejsca do przechowywania rzeczy. Jak wybrać odpowiednie regały? Ważne będzie ich przeznaczenie i potrzeby klienta, stały dostęp dla obsługi ręcznej, utrzymanie czystości, możliwość modyfikacji lub rozbudowy regału i stabilna konstrukcja. Regały półkowe z reguły wybierane są do mniejszych magazynów, hurtowni z drobnymi produktami, asortymentem niespaletyzowanym, sklepów, domowych spiżarni, piwnic.

Regały półkowe nie tylko do magazynu

Regały pólkowe sprawdzą sie świetnie również w piwnicy, piżarni i innych domowych pomieszczeniach gospodarczych. Na domowe warunki nie sa potrzebne regaly z dużą nośnością, świetnie sprawdzą się modele Steel albo Primo II . Te dwa modele regałów półkowych wykonane są z blach ocynkowanej, a więc rdza i korozja nie są im straszne!. Steel wykonany jest w całości z blach, Primo II ma ramę stalową, a wypełnienie półek to płyta mdf. Steel i Primo II będą również świetnym wyborem jako regał garażowy.

regal_polkowy_steel

Regał Steel  to produkt , który świetnie sprawdzi się w warsztatach i domowych warunkach. Posiada mocne, metalowe półki , które zapewnią stabilną podstawę dla rzeczy na nich przechowywanych. Wykonany z ocynkowanej blach, może być wykorzystany w miejscach, gdzie przechowywane są ciecze - oleje, woda, wszelkiego roadzaju płyny eksploatacyjne. Montowany jest za pomocą śrub, co zapewnia stabilną konstrukcję, dzięki czemu regału można używać jako pojedynczą, wolnostojącą sztukę, lub zbudować szereg regałów, łącząc je ze sobą. 

regal_polkowy_primo_ii

Regał magazynowy Primo II o nośności półki 100 kg to rozwiązanie dla miejsc gdzie w większości wypadków składowane są "suche" rzeczy (dokumenty, narzędzia). Odpornośc na korozję zapewnia ocynkowana stal, z której regał został wykonany. Pólki wykonane są z bardzo mocnej płyty MDF, która stanowi odpowiednią powierzchnię do składowania. Regał Primo składany jest dzięki systemowi wtykowemy. Elementem skręcanym są nogi, mocowane za pomocą 4 śrub, wpływa to na stabilność konstrukcji. Pozostałe elementy, łącznie z półkami mocowane są na wcisk.

Nowe regały półkowe, czy może być tanio?

Wszystkie nasze regały to produkty nowe, nie outletowe, powystawowe czy używane. Daje to gwarancję jakości i wytrzymałości deklarowaną przez producenta. Zakup regałów używanych to często pozorna oszczędność, jeśli regał nie zostanie dokładnie sprawdzony, a ewentualne wady zauważone, można się niemile zaskoczyć. Oczywiście pozostaje rękojmia i z jej tytułu można składać reklamację w przypadku kiedy zakupiony towar okazuje się wadliwy, nie dotyczy to jednak defektów widocznych w momencie zakupu. Dlatego często lepszą inwestycją będzie zakup nowych produktów. W tej kwestii sprawdzić się może powiedzenie, że chytry dwa razy traci. Modele regałów Steel, Hard Metal, Strong, Stark i pozostałe z serii, aktualnie sprzedawane na stronie wszystkodomagazynu.pl to produkt Polski, zaprojektowany przez doświadczonych fachowców. Te lekkie regały pólkowe produkotwane są z myslą o wytrzymałości, bezpieczeństwie użytkowania, trwałości i funkcjonalności. Można pokusić się o stwierdzenie, że regały oferowane przez nasz sklep pokochacie podobnie jak meble IKEA, a przysłuży się z pewnością szybkość i prosty sposób ich składania. Nie trzeba być spcjalistą by w szybki sposób złożyć elementy regału w stabilną konstrukcję. Celowo w poprzednim zdaniu użyliśmy określenia "złożyć", a nie np. skręcić, ponieważ część regałów nie wymaga skręcania. Ramy i półki wyposażone sa w mechanizm wtykowy, który świetnie sprawdzi się w czasie montażu. Regały posiadają Certyfikat Bezpieczeństwa oraz Europejski Certyfikat Bezpieczeństwa, a to świadczy o jakości produktu oraz wyprowadza z przekonania, że regały tak przystępne cenowo, nie mogą być solidne.

Regał półkowy metalowy półkowy
Regał półkowy metalowy z płytą