Regały półkowe do warsztatu

Uniwersalne rozwiązanie do warsztatu domowego i zakładu, to co jest ważne przy wyborze regału to obciążenie i wypełnienie półki. Oferowane przez nas regały wykonane są ze stali, w większości wykończone ocynkiem galwanicznym. Wymiary można dobrać w zależności od potrzeb, standardowe głębokości regałów to 400 mm do 600 mm, wysokości 1800 mm do 2500 mm. Daje to całkiem spory przedział i umożliwia wybór zgodny  z preferencjami, regały mają perforację na ramie co umożliwia zamocowanie półek na różnych wysokościach. Do części regałów firmy AJ Produkty możliwe jest dokupienie półek (większość standardowych to 5-6 półek przy wysokości ok 2000 mm ). Perforacja umożliwia również łączenie regałów w praktyczny i stabilny ciąg,  ten sposób ustawić można kilka sztuk przy jednej ścianie. Asortyment który nie wymaga przechowywania na palecie bez problemu umieścić można na półce. Jeśli na półce mają być przechowywane oleje i inne płynne substancje dobrym wyborem będą półki metalowe, na drobne, suche akcesoria wybrać można wypełnienie z płyty wiórowej. Nasze regały charakteryzują się szybkim montażem, większość z wypełnieniem płytą wiórową montowana jest na „wcisk”, dodatkowym atutem jest wzmocnienie i skręcany montaż nóg regału. Dzięki temu są wytrzymałe i stabilne.

Regałem do warsztatu i mniejszego magazynu, który z pewnością się sprawdzi będzie seria Combo. Tutaj głębokość regału to nawet 1230 mm ,a obciążenie dla jednej półki to 700 kg przy równomiernym rozłożeniu towaru.

regały półkowe magazyn i warsztat

Regały półkowe z nierdzewki

Regały półkowe ze stali nierdzewnej zastosowanie mają głównie w przemyśle spożywczym, hotelarskim i chemicznym. Pensjonaty, laboratoria, sklepy spożywcze, restauracje i hotele to miejsca gdzie ciężko będzie zastosować inny rodzaj regałów. W przemyśle spożywczym regały z nierdzewki sprawdzą się w chłodniach i kuchniach, półkowe metalowe regały są łatwe do utrzymania z czystości i nie wejdą w reakcję z przechowywanymi produktami. Pełną półkę zamienić można na półkę perforowaną. To na co powinno się zwrócić uwagę to czy regały ze stali nierdzewnej posiadają atest, umożliwiający przechowywania produktów spożywczych. Perforacja profilu regału umożliwia przymocowanie półek na dowolnej wysokości, czyli tak, jak życzy sobie tego użytkownik.

Jeśli nie znajdziesz w naszej ofercie produktu, który będzie spełniał Twoje wymagania, napisz do nas, podając parametry.

Regały półkowe do sklepu

W naszej ofercie znaleźć można chromowane regały, gdzie półki wykonane są z siatki stalowej, posiadają regulowane stopki. W tym systemie również jest możliwość regulowania wysokości na jakiej są zamocowane półki. Minusem jest niewielka nośność półki, maksymalne obciążenie to 70 kg dla poziomu, przy równomiernym ułożeniu towaru. Te regały sprawdzą się w takim miejscu jak sklep lub hurtownia z drobnymi akcesoriami papierniczymi i szkolnymi.

Ciekawym rozwiązaniem – choć nie są to tradycyjne regały półkowe, jest regał sklepowy Transform. Regał składa się z podstawy, panelu właściwego, pokrytego licznymi otworami, akcesoria uzupełniające to półka ze wspornikami, zabezpieczenie krawędzi półki, przegroda półki, półka z siatki ze wspornikami, haki, tabliczka informacyjna, uchwyt na etykietę, ramię ekspozycyjne na ubrania ( w magazynie czy warsztacie zbędne, ale dla sklepu z pewnością ważny element).

regały półkowe sklep