Sprawne i estetyczne spakowanie zamówienia to jedna z bardzo ważnych kwestii dla właścicieli sklepów. Temat dotyczy głównie sklepów internetowych i optymalizacji czasu zrealizowania zamówienia. Mamy rozwiązanie tego problemu – stół do pakowania Cargo.

Większość stanowisk do pakowania zroganizowanych jest jako zwykły stół, brakuje miejsca na ułożenie folii do pakowania, foliopaków firmowych, dyspensera z taśmą i innych gadżetów niezbędnych do sprawnego przygotowania wysyłki. Stół Cargo posiada wiele ciekawych dodatków, które usprawnią pracę i ułatwia dostęp do podstawowych, niezbędnych narzędzi.

a) Szuflady
Najlepszy sposób przechowywania drobnych rzeczy. Szuflada montowana jest pod blatem, do wyboru pojedyncza lub mini kontenerek z trzema szufladami. Elementy, które powinny być pod ręką, można schować, zyskując miejsce robocze na blacie.

b) Dodatkowe półki
Dla większej wygody i funkcjonalności jest możliwość dodania półek oraz wysuwanego modułu z podajnikiem kulkowym. Dodatkiem do półek jest przegroda, bardzo prosta w montażu, pomoże wydzielić półkę na mniejsze sekcje dla wygodnego sortowania zawartości. Dolna półka montowana pod blatem może być dodatkowym miejscem dla kartonów, materiałów do pakowania itp.

c) Ucinarka
Koniec z szarpaniem się z folią, porwanymi kawałkami papieru i poszukiwaniem nożyka do tapet. Ucinarkę można zamontować na stole, co podnosi bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Szybko i łatwo można nią uciąć papier pakowy, tekturę falistą, folię bąbelkową i inne materiały do pakowania. Posiada nóż, który w szybki i bezpieczny sposób utnie materiał niezbędny do przygotowania paczki.

d) Regulacja wysokości
Możliwość regulowania wysokości to chyba największy atut stołu. Możliwość regulacji wysokości sprawia, że stół roboczy Cargo jest meblem uniwersalnym, tzn. takim, przy którym każdy będzie mógł swobodnie wykonywać zadania. Osoby pracujące przy stole Cargo przestaną narzekać na dyskomfort, jaki towarzyszył pracy przy niskim lub za wysokim stole. Jeśli będzie potrzeba, stół możesz obniżyć na wysokość umożliwiającą działanie w pozycji siedzącej.

Dobrze zorganizowane stanowisko pracy pozwoli zoptymalizować czas poświęcony na przygotowanie paczki, a co za tym idzie, poprawi wydajność. Elementy Cargo pozwolą zbudować ergonomiczne stanowisko pracy i podniosą efektywność.