Podpora naczepy TIRa warunki testowania

Sklep wszystkodomagazynu.pl stara się pomagać i edukować swoich klientów w zakresie bezpieczeństwa i optymalnego wyposażania magazynów, hal produkcyjnych. Tym razem przy współpracy z firmą DANCOP postanowiliśmy umożliwić Państwu przetestowanie działania podpory naczepy TIR-a.

Podpora skutecznie minimalizuje zagrożenia, które występują podczas załadunku lub rozładunku naczepy niepodłączonej do ciągnika siodłowego.

Zapobiegaj "czarnym scenariuszom"

W trakcie załadunku lub rozładunku naczepy może dojść do przechyłu, a w skrajnym przypadku do przewrócenia naczepy, konsekwencją tego jest:

  1. Stworzenie zagrożenia zdrowia i życia operatora wózka, osób asystujących przy załadunku i rozładunku;
  2. Uszkodzenie wózka widłowego;
  3. Uszkodzenie naczepy;
  4. Uszkodzenie, a nawet zniszczenie transportowanego towaru;
  5. Możliwe uszkodzenia infrastruktury doku przeładunkowego.

Praca z wykorzystaniem podpory naczepy pozwala zaoszczędzić duże zasoby finansowe, ogromne pokłady czasu, związane z przymusową blokadą doku, sprzętu, a także zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników.
By móc przekonać się o komforcie pracy z wykorzystaniem podpory warto samodzielnie ją przetestować. 

Koszty testowania podpory naczepy

Niemiecki producent podpory DANCOP i administrator sklepu internetowego wszystkodomagazynu.pl firma DARLOG Sp. z o.o. Sp. k. gwarantują Państwo 5 dni bezpłatnego wypożyczenia podpory naczepy TIRa o kodzie DVS1. Jedyny koszt, jaki będzie trzeba ponieść to wydatek związany z odesłaniem produktu do producenta po okresie testowania.
By ułatwić Państwu oszacowanie kosztu wysyłki podpory, podajemy jej parametry i adres docelowy, pod który należy ją odesłać.

Parametry zewnętrzne podpory:

  • Podpora zajmuje powierzchnię o wymiarach 120 x 80 x 60 cm (pół palety);
  • Waga przesyłki ok. 90 kg.

Adres magazynu producenta firmy DANCOP:
Dancop International GmbH
Wilhelm-Rausch-Straße 15
31228 Peine-Stederdorf
Germany

Jak długo możesz testować podporę naczepy TIR?

Podpora naczepy pozostaje do BEZPŁATNEGO testowania przez okres 5 dni roboczych, których obliczanie rozpoczyna się od dnia następującego po dniu dostawy podpory. Nadanie wysyłki zwrotnej nastąpić ma w ostatnim (piątym) dniu testowania. 
W skrajnych przypadkach nieuzasadnionej zwłoki w zwrocie podpory, wypożyczający mają prawo wystawić testującemu fakturę za jej odpłatne wypożyczenie, naliczając koszt 1/30 cennikowej wartości netto podpory za każdy dzień zwłoki. 
Możliwość przedłużenia bezpłatnego okresu testowego istnieje tylko za zgodą wypożyczających produkt. 
Produkt może być bezpłatnie testowany przez daną firmę tylko raz. Wszelkie odstępstwa od tej reguły, wymagają indywidualnych zgód wypożyczających.

 

Odpowiedzialność za podporę w okresie testowania

Wypożyczający ponosi odpowiedzialność za stan i właściwe użytkowanie podpory od momentu jej otrzymania do momentu zwrotu. Produkt zwracany do firmy DANCOP nie może być uszkodzony, a jego wartość nie może być zmniejszona w stosunku do wartości z początku okresu wypożyczenia. Produkt może nosić tylko ślady właściwego użytkowania, tzn. zgodnego z jego przeznaczeniem i określonym przez instrukcję użytkowania produktu.

Jak wypożyczyć podporę DVS1?

Chcąc móc skorzystać z bezpłatnego testowania podpory pod naczepę TIR-a, wypełnij formularz kontaktowy znajdujący się pod adresem: 
https://forms.gle/3MWfSxD9pab2FfYQ8
Będziesz musiał podać w nim dane osoby odpowiedzialnej za wypożyczenie urządzenia w Twojej firmie, dane firmowe, adres dostawy, a także preferowany termin dostawy urządzenia do testowania.
Po otrzymaniu danych z formularza pracownicy sklepu wszystkodomagazynu.pl skontaktują się z Tobą w celu doprecyzowania szczegółów i ustalenia ostatecznego terminu testowania.

Informacje dodatkowe na temat podpory

Więcej szczegółowych informacji na temat produktu, można znaleźć na podstronie produktowej. Znajdują się tam zdjęcia, wideo, certyfikat. Zobacz szczegóły https://www.wszystkodomagazynu.pl/produkt/mobilna-podpora-naczepy-tir-a_-do-40-ton_-certyfikat-tuev-

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości, których nie rozwialiśmy zapraszamy do kontaktu pod adresem: sklep@wdm24.pl