Chcąc wspierać naszych stałych klientów i umożliwić im komfortowe zakupy w atrakcyjnych cenach za pomocą naszych platform zakupowych jakimi są sklepy: wszystkodomagazynu.pl i mebledobiura.pl stworzyliśmy program "PRO Magazyn i Biuro".

 

Co możesz zyskać uczestnicząc w programie "PRO Magazyn i Biuro"?

Będąc uczestnikiem programu "PRO Magazyn i Biuro":

  • zyskujesz u nas status Klienta PRO;
  • masz pewność, że każde Twoje zamówienie ma wpływ na wartość rabatu jaki otrzymujesz;
  • logując się na dane rejestrowe z programu PRO Magazyn i Biuro na naszych sklepach, widzisz dedykowane dla Ciebie ceny produktów;
  • pozyskane dzięki składanym zamówieniom punkty, możesz wymienić na dodatkowe kupony rabatowe na zakupy lub nagrody rzeczowe;
  • po każdym zrealizowanym zamówieniu dostajesz powiadomienia z informacją o wartości Twojego konta punktowego, aktualnej wysokości rabatu;
  • unikasz uciążliwego wypełniania pól formularzy zamówienia z danymi firmowymi. Wystarczy, że będziesz zalogowany w serwisie, a nasz system wykorzysta już wcześniej zapisane dane firmowe, adresowe itd.;
  • nasze platformy zakupowe dają Ci wgląd w historię Twoich zamówień.

 

Jak przystąpić do programu "PRO Magazyn i Biuro"?

Jeśli zdecydowałeś się dołączyć do programu „PRO Magazyn i Biuro” wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny dostępny na stronie Rejestracja do programu "PRO Magazyn i Biuro" . W odpowiedzi otrzymasz od nas potwierdzenie rejestracji z podpowiedziami jak wykorzystać fakt uczestnictwa w programie.

 

Jak naliczane są punkty za składane zamówienia?

Konto punktowe jest przypisane jednoznacznie do danego użytkownika, który identyfikowany jest za pomocą numeru NIP. Oznacza to, że składając zamówienia w jednym z naszych sklepów z wykorzystaniem danego numeru NIP, punkty uzyskane z zamówień, dodawane są do konta punktowego powiązanego z tym numerem NIP.

Wyliczanie wartości punktowej danego zamówienia następuje według następującego algorytmu:

WARTOŚĆ NETTO ZAMÓWIONYCH PRODUKTÓW : 100 = WARTOŚĆ PUNKTOWA ZAMÓWIENIA

Przy czym jako wartość punktową (wynik dzielenia) uznaje się tylko część całkowitą tego działania, ewentualna reszta jest ignorowana.

 

Przykład

Sumaryczna wartość towarów w zamówieniu pana Kowalskiego wynosi 2340 zł netto. Zatem liczba punktów programu, jaka zostanie przypisana do jego konta, jest obliczana w następujący sposób:
2340 : 100 = 23,40
Ignorujemy resztę z dzielenia i otrzymujemy

WARTOŚĆ PUNKTOWA ZAMÓWIENIA = 23 PKT

 

Jak długo ważne są punkty programu "PRO Magazyn i Biuro"?

Przyznane w wyniku zamówienia punkty programu ważne są przez okres 12 miesięcy od daty, w której zamówienie zostało złożone. Po tym okresie niewykorzystane przez użytkownika punkty wygasają.

Przykład

Zamówienie pana Kowalskiego zostało złożone w dniu 3.04.2019 roku. W wyniku realizacji wspomnianego zamówienia do jego konta dopisano 23 pkt. Pan Kowalski ma czas na wymianę tych punktów na dodatkowe rabaty lub nagrody do dnia 2.04.2020 roku włącznie. Po tym czasie punkty z tego zamówienia wygasają i nie są doliczane do konta punktowego.

 

Skąd mam wiedzieć ile mam punktów na koncie w programie "PRO Magazyn i Biuro"?

Po realizacji każdego Twojego zamówienia otrzymasz od nas email z informacją o dodaniu punktów na Twoje konto i o jego aktualnym stanie. Podobnie będzie z każdą operacją związaną z kontem punktowym. Oznacza to, że otrzymasz email powiadamiający o możliwości wygaśnięcia punktów i terminie ich ważności, potwierdzenie wykorzystanie punktów, gdy zlecisz dyspozycję ich wymiany na rabaty lub nagrody. Jeśli mimo to, nie będziesz wiedział, ile punktów masz na swoim koncie, wyślij do nas zapytanie w tej sprawie na adres: sklep@wdm24.pl lub sklep@mebledobiura.pl. Udzielimy Ci wszelkich informacji związanych z Twoim kontem.

 

Na co mogę wydać punkty gromadzone na moim koncie w programie "PRO Magazyn i Biuro"?

Punkty, które zyskujesz, dokonując zakupów na naszych sklepach internetowych, możesz wymienić na szereg nagród lub uzyskać dzięki nim dodatkowe zniżki na następne zakupy. Szczegółową i aktualną listę nagród, na które mogą być wymienione punkty, znajdziesz na stronie: KATALOG NAGRÓD