Stół warsztatowy TRUST z blatem dębowym 1500x760. Ekstremalny udźwig 600 kg. Posiada regulację wysokości (805-1010 mm) i moduł z 2 zamykanymi szufladami.
Opis
Stół Warsztatowy TRUST z Blatem Dębowym i 2 Szufladami (1500x760 mm) – 600 kg
Zbuduj w pełni profesjonalne i niezawodne stanowisko pracy. Stół warsztatowy z serii TRUST to wytrzymałe, kompleksowe rozwiązanie zaprojektowane z myślą o najtrudniejszych zadaniach w zakładach rzemieślniczych, na halach produkcyjnych i w warsztatach montażowych.
Solidny blat dębowy z ochroną krawędzi (50 mm)
Sercem stołu jest potężny, 50-milimetrowy blat pokryty prawdziwym parkietem dębowym. Drewno dębowe jest niezwykle uniwersalne i wybitnie wytrzymałe, dzięki czemu stół świetnie sprawdza się podczas prac metalowych, montażowych czy stolarskich. Dla zapewnienia maksymalnej żywotności, krawędzie blatu zostały wzmocnione ochronną taśmą stalową.
Organizacja pod kluczem: Szafka z 2 szufladami
Bezpośrednio pod blatem znajduje się podwieszana szafka TRUST z dwiema pojemnymi szufladami. Każda z nich:
- Posiada 100% wysuwu dzięki prowadnicom na łożyskach kulkowych, co gwarantuje łatwy dostęp do najgłębiej schowanych narzędzi.
- Jest wyposażona w dwie przegródki, ułatwiające segregację zawartości.
- Chroniona jest solidnym zamkiem centralnym (2 klucze w zestawie).
- Wytrzymuje obciążenie do 25 kg.
Ekstremalna nośność i dbałość o ergonomię
Masywna, stalowa rama (malowana proszkowo na kolor ciemnoszary RAL 7016) gwarantuje absolutną stabilność. Maksymalna nośność całego stołu wynosi aż 600 kg. Aby praca była komfortowa, nogi stołu posiadają ręczną regulację wysokości blatu w zakresie od 805 do 1010 mm, co pozwala na łatwe przejście z pracy siedzącej do stojącej.
Wskazówka: Dna szuflad warto wyłożyć matami gumowymi, aby narzędzia nie przesuwały się podczas otwierania. Do pracy stojącej polecamy również matę antyzmęczeniową, która odciąży kręgosłup i stawy.
Specyfikacja techniczna zestawu:
| Stół warsztatowy TRUST | |
|---|---|
| Wymiary blatu (DxS) | 1500 x 760 mm |
| Regulacja wysokości | 805 - 1010 mm (Ręczna) |
| Materiał blatu / Grubość | Parkiet dębowy ze stalową krawędzią / 50 mm |
| Stelaż / Kolor | Stal, Ciemnoszary (RAL 7016) |
| Nośność stołu | 600 kg |
| Szafka narzędziowa TRUST | |
| Wymiary (WxSxG) | 380 x 460 x 585 mm |
| Konfiguracja szuflad | 2 szuflady (wysuw 100%, przegródki) |
| Nośność szuflady | 25 kg |
| Bezpieczeństwo | Zamek centralny (w zestawie 2 klucze) |
| Kolor szafki | Antracyt (RAL 7016) |
Specyfikacja
| Wymiary blatu | 1500x760 mm |
| Grubość blatu | 50 mm |
| Materiał blatu | Panel dębowy |
| Regulacja wysokości | Regulacja ręczna |
| Minimalna wysokość | 805 mm |
| Maksymalna wysokość | 1010 mm |
| Nośność | 600 kg |
| Seria | TRUST |