Pancerny stół stalowy TRUST (2000x760 mm). Ekstremalny udźwig 600 kg! Blat stalowy (50 mm) odporny na uderzenia, oleje i chemię. Posiada regulację wysokości (805-1010 mm). Gotowy do rozbudowy.
Opis
Pancerny Stół Warsztatowy TRUST z Blatem Stalowym (2000x760 mm) – 600 kg
Szukasz bezkompromisowego stanowiska pracy, które wytrzyma najcięższe warunki na hali produkcyjnej lub w warsztacie ślusarskim? Stół warsztatowy z serii TRUST o długości 2 metrów to synonim ekstremalnej wytrzymałości. Został zaprojektowany z myślą o ciężkich pracach rzemieślniczych, produkcyjnych i serwisowych.
Stalowy blat do zadań specjalnych (50 mm)
Powierzchnię roboczą stanowi potężny, 50-milimetrowy blat pokryty galwanizowaną stalą. To rozwiązanie, które gwarantuje maksymalną odporność na silne uderzenia (np. młotkiem) oraz codzienne działanie smarów, olejów i agresywnych substancji chemicznych powszechnie stosowanych w przemyśle.
Ekstremalna nośność i dbałość o ergonomię
Konstrukcja opiera się na masywnej, stalowej ramie (lakierowanej proszkowo na kolor ciemnoszary RAL 7016), która gwarantuje imponującą nośność całego stołu na poziomie aż 600 kg. Aby uniknąć przeciążenia kręgosłupa i zoptymalizować pozycję pracy, nogi stołu posiadają ręczną regulację wysokości. Blat możesz ustawić idealnie pod siebie w zakresie od 805 do 1010 mm.
Zbuduj stanowisko marzeń
Stół TRUST to fundament, który możesz dowolnie rozwijać. Dzięki szerokiej gamie inteligentnych akcesoriów (sprzedawanych oddzielnie), takich jak podwieszane szuflady, szafki czy panele narzędziowe, bez trudu dostosujesz to stanowisko do swoich indywidualnych potrzeb i utrzymasz na nim perfekcyjny porządek.
Wskazówka: Przy wielogodzinnej pracy na twardych, przemysłowych posadzkach, doskonałym uzupełnieniem tego stanowiska będzie mata antyzmęczeniowa, która odciąży stawy i plecy podczas stania.
Specyfikacja techniczna:
| Wymiary blatu (DxS) | 2000 x 760 mm |
| Zakres regulacji wysokości | 805 - 1010 mm (Ręczna) |
| Nośność blatu | 600 kg (równomierne obciążenie) |
| Materiał blatu / Grubość | Stal galwanizowana (50 mm) |
| Stelaż / Kolor | Stal, Ciemnoszary (RAL 7016) |
| Czas / Osoby do montażu | Ok. 30 min / 2 osoby |
| Waga | 88,45 kg |
Specyfikacja
| Wymiary blatu | 2000x760 mm |
| Grubość blatu | 50 mm |
| Materiał blatu | Stal |
| Regulacja wysokości | Regulacja ręczna |
| Minimalna wysokość | 805 mm |
| Maksymalna wysokość | 1010 mm |
| Nośność | 600 kg |
| Seria | TRUST |